top
how we work

Przetargi

Najnowsze informacje na temat przetargów znajdują się na stronie bip.wsparcie.com
how we work

Kontakt z nami

tel./fax: +48 (77) 4212022

e-mail: turawa@wsparcie.com

Nowy adres

Dom Dziecka w Turawie

46-045 Turawa

ul. Opolska 56

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

kancelaria-legato-logo-850d43fc

logo

Linki

bip_m BIP Domu Dziecka w Turawie

Ogląda nas

Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości 

Zegarek

patronat

Statut i regulaminy

Darczyńcy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 12 czerwca 2011 12:41

Dziękujemy wszystkim za pomoc i wsparcie!

 

logo.jpg  Hipermarket Carrefour - CH Turawa Park - Opole

  storaenso-logo.jpg StoraEnso Wood Products Sp. z o.o. Murów 

tauron_domy.jpg    Tauron

 

 ************************

 

 Wykaz darczyńców na rzecz Domu Dziecka w Turawie za pośrednictwekm

Fundacji SFINKS - Z PASJĄ DO DZIECI z Mysłowic w roku 2018

ScreenShot001.jpg

 

 

 

 

 

1. GIGAOM M. Halupczok P.Wosz SP.J.

2. WIEDMANN POLSKA

3. TECHMAR Roman Marszałek

4. CB S.A.

5. DATA-X Denis Trzeciok

6. PDR PANDER  Daniel Pander

7. Zakład Mechaniki i Maszyn  Łukasz Wiesiołek

8. Pracownia Architektury Lucyna Maury

9. Piotr Kraszewski

10. NZOZ PRAXI-DENT Karolina Machowska

11. F.H.U. ZAREMBA Arkadiusz Zaremba

12. Zakład Rolniczo-Przemysłowy FARMUTIL HS S.A.

13. Adriana Sudoł

14. Miłosz Zazulak

15. MAK-BUD Maxiej Klimek

16. SYBOŃ S.C.

17. Kancelaria Adwokacka Mateusz Cyma

18. TYNKI MASZYNOWE Łukasz Hryniów

19. RK BAU Regina Kirchner

20. IMAGINATIO Karolina Pisz

21. LLS Grzegorz Palmer

22. Andrzej Śmich

23. TECHMED Roman Pasławski SP.J.

24. MAKITECH Marcin Makiola

25. Krystian Doits

26. T&S GROUP

27. WELLMA INVESTMENT Małgorzata Bogacz

28. REM_BUD S.C. Bogusław Szymczyna, Krzysztof Szymczyna

29. KLUDI ARMATUREN SP z O.O.

30. Usługi Hotelarsko-Gastronomiczne MIESZKO Wiesława Andrzejewska-Mańkowska

31. EGMINA INFRASTRUKTURA ENERGETYKA SP z O.O.

32. JEŻPIGMEJSKI.PL Maciej Kosielski

33. LANGOSZ Jolanta Langosz

34. NUTRIKON SP z O.O.

35. PROACER Leszek Kłonowski

36. ANGUS Wszystkie Języki i Rejestracja Pojazdów

37. GEORGE&COMPANY SP z O.O.

38. KABO Katarzyna Bogacz Mass

39. UTECH Maszyny i Urządzenia Techniczna Norbert Koeing

40. SABTEC Paweł Bastek

41. ELPO Andrzej Kaczmarczyk

42. FIBERGLASS FABRICS S.C.

43. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe SILVER STONE Jacek Poliwoda

44. ATRIUM CENTRUM POLTEROWE SP z O.O.

45. DR-TECH

46. COLUMBEX SPORT Marcin Koźlik

 

 **********************

 

    1. Maria Syboń  - Turawa

    2. Maria Konieczny - Niemcy

    3. Publiczna Szkoła Podstawowa w Szczedrzyku

    4. Georg Burgman - Niemcy

    5. PZU Opole

    6. Ośrodek Szkolenia Kierowców "Transbad" w Opolu

    7. Zakład Ubezpieczeń Społecznych - Wydział Kapitału Początkowego w Opolu

    8. Niepubliczna Szkoła Podstawowa "NASZA SZKOŁA" w Opolu

    9. Emil Czyrnia Zakład Fotograficzny w Turawie - Marszałki

    10. Inspektorat Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Prudniku

    11. Parafia "Maria am Hauch" z Norymbergii

    12. FORUM VWGOLF.PL - GRUPA OPOLSKA

    13. Komorowska Krystyna z Opola

    14. Ośrodek Doskonalenia Służby Więziennej "KORAB" w Turawie

    15. TAURON Polska Energia S.A.

    16. TAURON Dystrybucja S.A

    17. ś.p.Hildegard Holler-Wild  Swisttal-Odendorf - Niemcy

    18. Centrum Handlowe TURAWA- PARK

    19. Fundacja SHON z Warszawy

    20. Heerema Fabrication Group HFG Polska Sp. z o.o. Opole

    21. Grupa Opolska International Police Association

    22. Lucyna Kaessner - Bad Teinach Niemcy

    23. Stajniak,Gorzkiewicz,Bukowski - ADWOKAT -  Warszawa

    24. Bartosz Graś - Warszawa

    25. Krzysztof Żyła - Kosorowice

    26. Fundacja WAWEL z RODZINĄ - Kraków

    27. Peters Personaldienste GmbH - Piotr Halupczok- Niemcy

    28. Zbigniew Stonoga - Warszawa

    29. IDŹCZAK-MEBLE - Łęka Opatowska

 

Wykaz darczyńców działających

na rzecz Domu Dziecka w Turawie

za pośrednictwem FUNDACJI "SFINKS -z pasją do dzieci" z Mysłowic 

Lista darczynców przekazana do Domu Dziecka w Turawie przez Prezesa Fundacji Panią Dorotę Juszczak

 

1. AW MEBLE

2. WARSZTAT STOLARSKI PANI MARII SYBOŃ I SPÓŁKI

3. HALEX TOMASZ SZUBERT

4. NORBERT KOERING - UTECH MASZYNY I URZADZENIA TECHNICZNE

5. WENTOP - AKCESORIA DACHOWE

6. ROMAN PASŁAWSKI SP.J. - TECH-MED

7. SBB ENERGY  S.A.

8. PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA SALUS

9. MARCIN MAKIOLA - MAKITECH

10. OPTI-NET SP. Z O.O.

11. RAFAŁ KRUSZELNICKI - USŁUGI BHP

12. LOYAL SOLUTIONS - SP. Z O.O.

13. KAMILA MACHOWSKA - NZOZ PRAXI-DENT

14. KRZYSZTOF I MARIA MATYSEK - PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANZOWE VITROBUD

15. K.BRYJA - GIGO PIACH PIASKOWANIE

16. MMA SPEDITION SP. Z O.O.

17. ALEKSANDRA OBŁÓJ - KBA AUTOMATIC

18. MARCIN KAMIŃSKI - MUSICAL WORLD

19. SKLEP MOTORYZACYJNY JAK S.C.

20. MAŁGORZATA MADEJ - STUDIO JOGI

21. ATHLETIC SP. Z O.O.

22. ANDRZEJ KACZMARCZYK - ELPO

23. GIGAOM M.HULACKI,P.WOSZ SP.J.

24. AGRO-KOMBI

25. ATRIUM CENTRUM PLOTEROWE SP. Z O.O.

26. ROMAN MARSZAŁEK - TECHMAR

27. LANKWITZER POLSKA SP. Z O.O.

28. DEMPOL - ECO

29. MAŁGORZATA STANIA

30. IRENEUSZ ADAMIEC - HORIZON WARSZAWA

31. WOJCIECH GAJOWCZYK - F.H.U.P. GAJO

32. AGADAR SP. Z O.O.

33. ANNA KASPRZYK - BIURO RACHUNKOWE

34. ANNA DOŁO, BEATA DOŁO - FOTO DANUSIA

35. RAFAŁ KONAROWSKI - P.H.U. ARDEN

36. MARCIN KOŹLIK - COLUMBEX SPORT

37. KLUDI ARMATUREN SP. Z O.O.

38. PIOTR PARTYKA - USŁUGI GEODEZYJNE I KARTOGRAFICZNE

39.DENTAL COMPLEX

40. ANGUS - WSZYSTKIE JĘZYKI I REJESTRACJA POJAZDÓW

41. LIS GRZEGORZ PALMER

42. ANDRZEJ NIMPSZ  - P.P.U.H. NIMPSZ

43. ALUKWAS METALE NIEŻELAZNE

44. MECENAS MATEUSZ CYMA - KANCELARIA ADWOKACKA

45. KRYSTYNA MIKOSZA

 

*************************************************************************************************************

 

31. Opolska Fabryka Młodych Społeczników - Grzegorz Zwolak, Dorota Preger, Kamila Biernacka i inni.

32.Herr Landrat Marko Wplfram - Landratsamt Saalfeld - Rudolstadt in Saalfeld/Saale.

33. Młodzi. Nowocześńi Opole.

34. Martes Sport  Sp. z o.o. Bielsko-Biała.

35. Liturgiczna Służba Ołtarza w kościele pw Św. Jana Chrzciciela w Ozimku.

36. Mohlenhoff  sp z o.o. Antoniów - Prezes Zarządu Pan Lucjan Nowak.

 

 

37. Adam Bojanowski z Dobrzenia Wielkiego.

38. Julia Konrad z Chróścic.

39. Rita Hadamek z Dylak.

40. Tomasz Kuliś, Grzegorz Kuliś -WEEGEE z Opola.

41. Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Uczniowie z Rodzicami Publicznej Szkoły Podstawowej nr 5 z Opola.

42. Waldemar Kampa - Wójt Gminy Turawa.

43. Klub Honorowych Dawców Krwi przy Placówce Straży Granicznej w Opolu

Poprawiony: środa, 15 maja 2019 09:20